Joseph Henry Blackburne: Yaşamı ve Oyunları
Joseph Henry Blackburne: Yaşamı ve Oyunları

Joseph Henry Blackburne: Yaşamı ve Oyunları

Fiyat : ₺199,90

 

Satranç Medya olarak sadece internet ortamında başladığımız satrancı daha fazla kişiye ulaştırma ve sevdirme yolumuza bugün başka bir proje daha ekliyoruz. Joseph Henry Blackburne oynadığı oyunlar ve hayatıyla, ölümünden neredeyse 100 yıl sonra, binlerce kişinin hayranlığını ve sevgisini kazandı. Biz de yaklaşık 1 yıl önce FM Selim Çıtak ile birlikte Blackburne’ü anlatan bir kitap çalışmasına başladık. Büyük emek ve özveriyle çalışarak, araştırmalarını ve yorumlarını kaleme alan FM Selim Çıtak’a tekrar teşekkür ederiz.

Bu kitapta Amerika’dan Avusturalya’ya, İngiltere’den Mısır’a Blackburne’ün hayatından anılar ve röportajlar, oynadığı turnuvalar hakkında bilgiler ve oyunlarının analizleriyle birlikte dönemin satrancına dair bir çok bilgiyi bulacaksınız.

 

 

 

 

 

:

Yoğunluk durumuna göre siperişlerinizin kargoya verilmesi 1 haftayı bulabilir. Anlayışınız için teşekkürler.

Yüksek kalite kağıt

Sert kapak (ansiklopedi tipi)

320 sayfa

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Daha iyi bir deneyim için izninizi istiyoruz.

Tanımlama bilgilerini; sitemizin doğru şekilde çalışmasını sağlamak, içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve site trafiğimizi analiz etmek için kullanıyoruz. Aynı zamanda site kullanımınızla ilgili bilgileri; sosyal medya, reklamcılık ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz.